Bielizna damska Rubenti

W naszej ofercie znajduje się bogata oferta bielizny damskiej – biustonosze, majtki, figi, stringi, panty, koszulki i koszule nocne oraz tak popularne wśród klientek body. Naszą bieliznę szyjemy z najwyższej jakości materiałów, zapewniających komfort i higienę. Szczególną uwagę przywiązujemy do wszelkich szwów, co jest szczególnie ważne dla zapewnienia wygody użytkowania.

Nasza bielizna to kroje klasyczne jak i nowoczesne, basic jak i bogato zdobione koronki, subtelne jak i nieco bardziej odważne. Dzięki temu każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie! Na najbliższy sezon 2021 szykujemy także nową kolekcję bielizny bezszwowej oraz korygującej.

Nasza pierwsza, limitowana kolekcja bielizny, opuściła szwalnię w 2020 roku. Były to głównie biustonosze sportowe oraz majtki damskie. Szybkość z jaką się wyprzedała, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania a kolejnym zamówieniom nie byliśmy w stanie sprostać. Był to dla nas sygnał, że wysokiej jakości bielizna damska, szyta w manufakturze, z zachowaniem najwyższej staranności to coś, czego oczekują nasze klientki. W związku z tym, podjęliśmy szeroko zakrojone prace, aby kolejna kolekcja wyszła od nas w znacząco większej ilości. Rozpoczęliśmy także prace nad zwiększeniem ilości kanałów dystrybucji. Na najbliższy sezon 2021 szykujemy także nową kolekcję bielizny bezszwowej oraz korygującej. Mamy nadzieję, że nowa kolekcja przypadnie Państwu do gustu a z naszej strony, że będziemy w stanie sprostać wszystkim zamówieniom.